wyszukiwanie Wakaty i CV w mieście Słupsk

0
Poszukuję Pani do sprzątania

www.gumtree.pl Słupsk

Osoby sumiennej i dokładnej. Kontakt tylko telefoniczny

25.07|21:41

0
Specjalista ds. obsługi klienta

www.olx.pl Słupsk

Bieżące zadania: • Zapewnienie kompleksowej i terminowej realizacji zamówień • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez działania sprzedażowe i posprzedażowe • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów. • Współpraca z działem handlowym w zakresie aktywnej sprzedaży ofert specjalnych i promocji • Efektywna współpraca z innymi działami firm Wymagania: • Z wykształceniem min. średnim • Posiadających przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie obsługi klientów na rynku międzynarodowym • Dobrze posługujących się językiem rosyjskim (mile widziane) • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym • Komunikatywnych, potrafiących pracować w zespole • Ze znajomością pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel) • Dokładnych i uważnych • Chętnych do podejmowania nowych wyzwań Oferta: • Dajemy mozliwość rozwoju w renomowanej firmie o pozycji lidera w swojej branży • Zapewniamy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków • Dołączysz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania, chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem • Oferujemy stałe godziny pracy- od poniedziałku do piątku, 8.00-16.00 • Podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe • Zdobędziesz doświadczenie przy obsłudze klienta • Karta sportową OK System • Opieka Medyczna Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi procesy rekrutacyjne zgodnie z przepisami prawa dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym określonych w art. 22(1) § 1. Kodeksu Pracy. W przypadku udostępnienia nam dodatkowych danych, przyjmujemy, że ma to charakter dobrowolny. W takim wypadku wymaga to Pani/Pana wyraźnej poniższej zgody. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku a także podmioty z grupy podmioty z grupy kapitałowej Keter Group BV W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku a także podmioty z grupy podmioty z grupy kapitałowej Keter Group BV również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (przez okres 12 miesięcy od daty złożenia). OBOWIĄZEK INFORMACYJNY 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 229 - pokaż numer telefonu - 6, posiadającą NIP 839 - pokaż numer telefonu - 2, nr REGON 220 - pokaż numer telefonu - i kapitał zakładowy w wysokości 324 - pokaż numer telefonu - 0,00 zł oraz podmioty z grupy podmioty z grupy kapitałowej Keter Group BV 2. W sprawach związanych z Pana/i danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 3. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie: • art. 6 ust 1 lit c RODO (wypełnienie przez Administratora ciążących obowiązków prawnych) w związku z 221 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeksu pracy. • zgody; art. 6 ust. 1 lit. a RODO* w przypadku przekazania przez Pana/Panią danych osobowych wykraczających poza zakres danych wynikających z przepisów Kodeksu pracy oraz w przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach. 4. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają prowadzony proces rekrutacji oraz dostawcy usług prawnych i doradczych. 5. Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody a także po upływie okresu, podczas którego Administrator przetwarza dane w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami (2 lata). W przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach przez okres 12miesięcy od uzyskania zgody lub do momentu jej wycofania. Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

27.07|11:16

0
Zatrudnię kierowcą ciężarówki kat.C+E

sprzedajemy.pl Słupsk

Zatrudnię kierowcę samochodu ciężarowego kat.C+E Stała trasa Praca w kraju Polska -Słupsk .Rozpoczyna się od poniedziałku do piątku włącznie Weekendy wolne.Wszelkich informacji udzielę pod nr. tel 660 311 154

31.07|02:17

Historia twoich próśb

Powiązane zapytania

Inne prośby

Inne zasoby